درباره ما و تیم توسعه سایت

درباره رابین

یکی از مهمترین اهداف هر کسب و کار، معرفی به کاربران و تبدیل آن‌ها به مشتریان بالقوه است. به دلیل این نیاز و ویژگی مهم کسب و کارها، شبکه‌های اجتماعی اکنون بیش از هرزمان دیگری مورد توجه قرار گرفته‌اند و مدیریت شبکه‌های اجتماعی از فعالیت‌هایی است که کسب و کارها نیاز به پیگیری جدی و منظم آن دارند. برای اینکه یک کسب و کار بتواند حضوری منظم و فعال در شبکه‌های اجتماعی داشته باشد، به صرف هزینه و زمان زیاد برای تامین نیروی انسانی و کسب دانش و تجربه آن نیاز دارد.
استارتاپ “رابین” کسب‌وکارها را به متخصصان این حوزه برای برون سپاری مدیریت شبکه ‌های اجتماعی و رفع نیاز آن‌ها وصل می‌کند. این سامانه آنلاین درخواست تولید محتوا و مدیریت شبکه‌های اجتماعی، به شما کمک می‌کند در زمینه مدیریت شبکه اجتماعی‌تان یک متخصص با قیمت مقرون به صرفه داشته باشید. برای این کار کافی است بودجه مدنظر، هدف از ایجاد پروژه و زمان انجام آن را تعیین کنید، تا رابین پروژه شما را به متخصصان ارسال کند و پیشنهاد اولیه آنها را برای شروع همکاری به شما نمایش دهد. صاحبان کسب‌وکارها می توانند با دیدن نمونه کارهای متخصصین، یکی از آن‌ها را انتخاب و ثبت نمایند و در طول انجام پروژه شاهد چگونگی انجام آن باشند.

 

رابین چگونه شکل گرفت؟

ما نسبت به فعالیت و تجربه‌ای که در این حوزه داشتیم، جای خالی یک پلتفرم برای برون‌سپاری این فعالیت‌ها که به صورت تخصصی در این حوزه فعال باشد را در ایران احساس کردیم. پس در آبان ماه سال 98 شروع به تحقیقات و دریافت بازخوردهای بیشتری کردیم و سرانجام در چند ماه بعد مشغول ساخت سایت و کارهای اولیه شدیم.

از همان ابتدا شروع ایده رابین ما با استفاده از بازخوردها و پیشنهادات شما، سعی در بهبود عملکرد خود داشتیم. فعالیت‌ها و تلاش ما برای ایجاد یک سیستم کارآمد و کاربردی لحظه‌ای متوقف نمی‌شود. ارائه خدمات در بستر پلتفرم، تمام اتوماتیک و بدون نیاز به دخالت انسانی اما با پشتیبانی همه جانبه و مراقبت هدفی ست که رابین دنبال می کند.

ما امید داریم تا تعاملی نو میان کارفرماها و متخصصان این حوزه صورت بگیرد.

اگر افرادی را می شناسید که به خدمات رابین نیاز دارند، همین امروز آنها را به رابین دعوت کنید 😉

تیم ما

ما بهترین ها را برای شما میسازیم
آواتار اعضا

محمدمهدی لاله زاری

CEO
آواتار اعضا

آوا خلیلی

مدیر طراحی
آواتار اعضا

حسین رحیمی

توسعه دهنده فرانت